photo #1
photo #2
photo #3
Головна
Історія закладу
Керівництво ліцею
Кадровий потенціал
Матеріально-технічна база
Ділове партнерство
Структура управління Харківським професійним машинобудівним ліцеєм
Наша адреса
ЗНО-2016
Профорієнтаційна робота
Запрошуємо на навчання
Перелік професій
Навчально-виробнича робота
Презентації професій
Діяльність навчального закладу
Методична робота
Інноваційна діяльність
Наша бібліотека
Розклад занять
Спортивне життя ліцею
Виховна робота
Практичний психолог
Керівник фізичного виховання
Наша бібліотека
Поради батькам
Плани роботи
Обдаровані діти
Військово-патріотичне виховання
Ми – нація єдина!
Державні закупівлі
Публічна інформація
Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"
Оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні
План заходів з англійської мови Харківського професійного машинобудівного ліцею
Корисні посилання

Навчально-виробнича робота

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА РОБОТА

 Навчально-виробничий процес у професійному ліцеї – це система організаційних, педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань загальної середньої та ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів та вимог .
Навчально-виробничий процес у професійному ліцеї ґрунтується на засадах гуманістичної, особистісно орієнтованої педагогіки, демократизму, громадянської свідомості, незалежності від політичних, громадських, релігійних об’єднань; інтегративності, єдності навчання, виховання і професійної підготовки, спільній діяльності педагогічних працівників, учнів, слухачів та батьків, представників підприємств, установ, організацій в інтересах особистості, суспільства, держави.
Організація навчально-виробничого процесу у професійному ліцеї здійснюється відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.05.1998р. № 181.
Навчально-виробничий процес у професійному ліцеї включає природничо-математичну, гуманітарну, загальнотехнічну, професійно-теоретичну, професійно-практичну, фізичну підготовку, виховну роботу з учнями, слухачами і здійснюється згідно з робочими навчальними планами і програмами, розробленими на основі Типових навчальних планів і програм та затвердженими  Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, а також з урахуванням вимог нормативно-правових та навчально-методичних документів з професійно-технічної та загальної середньої освіти.
Зміст навчально-виробничого процесу та термін навчання визначаються робочими навчальними планами і програмами розробленими професійним ліцеєм на підставі Типових навчальних планів і програм, відповідно до вимог державних стандартів професійно-технічної освіти, погодженими з підприємствами-замовниками, затвердженими Департаментом науки і освіти   Харківської обласної державної адміністрації