photo #1
photo #2
photo #3
Головна
Історія закладу
Керівництво ліцею
Кадровий потенціал
Матеріально-технічна база
Ділове партнерство
Структура управління Харківським професійним машинобудівним ліцеєм
Наша адреса
ЗНО-2016
Профорієнтаційна робота
Запрошуємо на навчання
Перелік професій
Навчально-виробнича робота
Презентації професій
Діяльність навчального закладу
Методична робота
Інноваційна діяльність
Наша бібліотека
Розклад занять
Спортивне життя ліцею
Виховна робота
Практичний психолог
Керівник фізичного виховання
Наша бібліотека
Поради батькам
Плани роботи
Обдаровані діти
Військово-патріотичне виховання
Ми – нація єдина!
Державні закупівлі
Публічна інформація
Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"
Оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні
План заходів з англійської мови Харківського професійного машинобудівного ліцею
Корисні посилання

Презентації професій

Професія «Кухар»

Ти вважаєш, що вмієш готувати їжу? Може й так – їжу готує кожний. Але щоб стати справжнім фахівцем необхідно опанувати професію кухаря. Кухар – центральна фігура на підприємстві, він і лікар, і художник.
Ти навчишся готувати смачні, дієтичні, складні страви з овочів, риби, мяса, борошна, яєць та сиру та інших продуктів харчування; навчишся прикрашати ці страви в бенкетному виконанні.
Людина живе не для того, щоб їсти, а їсть для того щоб жити. Це основне правило в професії кухарів.

Професія «токар; фрезерувальник»

Будь-яка справа має свою історію, існує вона і в токарному мистецтві. Починається вона від верстатів Нартова до сучасних роботизованих токарних комплексів. «На учорашніх верстатах  можна зробити тільки учорашні машини».
Наш ліцей випускає фахівців з професій «токар; фрезерувальник», самі необхідні професії машинобудування.
За допомогою майстерності цих фахівців будуються космічні кораблі, надзвукові літаки, підводні човни, електровози, міський транспорт та вся техніка, що нас оточує.
Токар і фрезерувальник одна з самих давніх професій на Землі. Кваліфікований  токар легко читає креслення, вміє робити складні розрахунки. Ця професія одна з основних  необхідних спеціальностей в машинобудуванні.

Професія «перукар»

 Грузинське прислів’я  говорить – «Птичка крыльями красна, а женщина – волосами» Укласти волосся і зробити зачіску просто необхідно, після чого вона перетворюється, милується собою. Навіть літні люди плекають надію після відвідування перукарні стати молодшими і вродливішими. Тому, кваліфікований перукар, покликаний здійснити цю мрію.
Зачіска – це одне з джерел натхнення. Психологи стверджують, що зовнішня привабливість створює відчуття внутрішнього комфорту.
Професія перукаря пов язана  з красою, яка, як відомо, врятує Світ.

Професія «Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання»

Автомобілі – самий розповсюджений в сучасному світі транспортний засіб. В теперішній час відбувається інтенсивне удосконалення транспортних засобів, підвищення їх надійності та виробничості, зниження експлуатаційних витрат, підвищення всіх видів безпеки.
Здійснити все це можливо маючи достатню кваліфікацію та досвід. В нашому ліцеї готують саме таких фахівців, які відповідають самим високим вимогам сучасного машинобудування.                                                                                        Кваліфікований слюсар з ремонту автомобілів повинен мати навички зварювання, що є одним з основних технологічних процесів виготовлення та ремонту автомобілів. Ці навички в повному обсязі можна отримати при навчанні в нашому ліцеї за даною професією.